No Comments

Teljes név: Zinédine Yazid Zidane
Született: 1972. június 23., Marseille, Franciaország

Zinédine Yazid Zidane beceneve: Zizou, algériai származású francia labdarúgó, edző. Jelenleg a Real Madrid vezetőedzője.

Világ- és Európa-bajnok. 108-szoros francia válogatott, UEFA-bajnokok ligája-győztes, kétszeres európai

Meghalt: 2011. október 31., Budapest, Magyarország

Albert Flórián válogatott labdarúgó, az egyedüli magyar aranylabdás, a Nemzet Sportolója.

Az 1950-es évek végétől az első kiemelkedő képességű játékos. Nagyon fiatalon lett elismert labdarúgó. Kiválóan cselezett, labdáit vonzotta a kapu.

Született: 1995. június 17., Budapest, Magyarország

2015. szeptember 7-én Észak-Írország ellen debütálhatott a nemzeti csapatban, Elek Ákos sérülése miatt már a mérkőzés 22. percében. Feröer ellen már kezdőként lépett pályára, és végig is játszotta a találkozót. A Norvégia elleni pótselejtező első meccsén csereként léphetett pályára (1–0), majd a hazai mérkőzésen már kezdőként játszott (2–1).

Született: 1994. április 8., Kazincbarcika, Magyarország

Kleinheisler László ) magyar válogatott labdarúgó, jelenleg a német SV Darmstadt 98 játékosa, kölcsönben a Werder Brementől.

Kleinheisler László 2016. január 20-án 3 éves szerződést kötött a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Werder Bremennel, ahol a 6-os számú mezt kapta.

Született: 1979. április 22., Pécs, Magyarország

Gera Zoltán magyar válogatott labdarúgó, posztját tekintve középpályás. Jelenleg a Ferencvárosi TC játékosa.

Hivatásos pályafutását a harmadosztályú Harkány SE-ben kezdte 1996-ban, majd 1997. és 2000. között a Pécsi MFC NB I-es labdarúgója volt. Innen a Ferencvárosba került 2000. júliusában.