Eb selejtező

2024 eb selejtező meccsek – magyar csoport

(Minden kezdési időpont magyar idő szerint van feltüntetve)

2023.03.24. Péntek
20:45 Szerbia – Litvánia
20:45 Bulgária – Montenegró

2023.03.27. Hétfő
20:45 Magyarország – Bulgária
20:45 Montenegró – Szerbia

2023.06.17. Szombat
15:00 Litvánia – Bulgária
18:00 Montenegró – Magyarország

2023.06.20. Kedd
20:45 Magyarország – Litvánia
20:45 Bulgária – Szerbia

2023.09.07. Csütörtök
18:00 Litvánia – Montenegró
20:45 Szerbia – Magyarország

2023.09.10. Hétfő
18:00 Montenegró – Bulgária
20:45 Litvánia – Szerbia

2023.10.14. Szombat
18:00 Bulgária – Litvánia
20:45 Magyarország – Szerbia

2023.10.17. Kedd
20:45 Litvánia – Magyarország
20:45 Szerbia – Montenegró

2023.11.16. Csütörtök
20:45 Bulgária – Magyarország
20:45 Montenegró – Litvánia

2023.11.19. Vasárnap
15:00 Magyarország – Montenegró
15:00 Szerbia – Bulgária

G csoportP.M.Gy.D.V.Gk.
1. Magyarország000000
2. Szerbia000000
3. Montenegró000000
4. Bulgária000000
5. Litvánia000000

2024-es labdarúgó-Európa-bajnokság selejtező mérkőzések menetrendje – összes mérkőzés

2023.03.23. Csütörtök
16:00 Kazahsztán – Szlovénia
20:45 Bosznia Hercegovina – Izland
20:45 Dánia – Finnország
20:45 Olaszország – Anglia
20:45 Észak Macedónia – Málta
20:45 Portugália – Liechtenstein
20:45 San Marino – Észak Írország
20:45 Szlovákia – Luxemburg

2023.03.24. Péntek
20:45 Ausztria – Azerbajdzsán
20:45 Szerbia – Litvánia
20:45 Bulgária – Montenegró
20:45 Csehország – Lengyelország
20:45 Franciaország – Hollandia
20:45 Gibraltár – Görögország
20:45 Moldova – Feröer szigetek
20:45 Svédország – Belgium

2023.03.25. Szombat
15:00 Skócia – Ciprus
18:00 Örményország – Törökország
18:00 Fehéroroszország – Svájc
20:45 Andorra – Románia
20:45 Horvátország – Wales
20:45 Izrael – Koszovó
20:45 Spanyolország – Norvégia

2023.03.26. Vasárnap
15:00 Kazahsztán – Dánia
18:00 Anglia – Ukrajna
18:00 Liechtenstein – Izland
18:00 Szlovénia – San Marino
20:45 Luxemburg – Portugália
20:45 Málta – Olaszország
20:45 Észak Írország – Finnország
20:45 Szlovákia – Bosznia Hercegovina

2023.03.27. Hétfő
20:45 Magyarország – Bulgária
20:45 Montenegró – Szerbia
20:45 Ausztria – Észtország
20:45 Írország – Franciaország
20:45 Moldova – Csehország
20:45 Hollandia – Gibraltár
20:45 Lengyelország – Albánia
20:45 Svédország – Azerbajdzsán

2023.03.28. Kedd
18:00 Grúzia – Norvégia
20:45 Koszovó – Andorra
20:45 Románia – Fehéroroszország
20:45 Skócia – Spanyolország
20:45 Svájc – Izrael
20:45 Törökország – Horvátország
20:45 Wales – Lettország

2023.06.16. Péntek
18:00 Finnország – Szlovénia
20:45 Andorra – Svájc
20:45 Fehéroroszország – Izrael
20:45 Dánia – Észak Írország
20:45 Gibraltár – Franciaország
20:45 Görögország – Írország
20:45 Koszovó – Románia
20:45 Lettország – Törökország
20:45 Málta – Anglia
20:45 Észak Macedónia – Ukrajna
20:45 San Marino – Kazahsztán
20:45 Wales – Örményország

2023.06.17. Szombat
15:00 Litvánia – Bulgária
15:00 Luxemburg – Liechtenstein
18:00 Montenegró – Magyarország
18:00 Azerbajdzsán – Észtország
18:00 Norvégia – Skócia
20:45 Albánia – Moldova
20:45 Belgium – Ausztria
20:45 Ciprus – Grúzia
20:45 Feröer szigetek – Csehország
20:45 Izland – Szlovákia
20:45 Portugália – Bosznia Hercegovina

2023.06.19. Hétfő
18:00 Örményország – Lettország
18:00 Finnország – San Marino
20:45 Fehéroroszország – Koszovó
20:45 Anglia – Észak Macedónia
20:45 Franciaország – Görögország
20:45 Írország – Gibraltár
20:45 Izrael – Andorra
20:45 Észak Írország – Kazahsztán
20:45 Szlovénia – Dánia
20:45 Svájc – Románia
20:45 Törökország – Wales
20:45 Ukrajna – Málta

2023.06.20. Kedd
20:45 Magyarország – Litvánia
20:45 Bulgária – Szerbia
20:45 Bosznia Hercegovina – Luxemburg
20:45 Liechtenstein – Szlovákia
20:45 Norvégia – Ciprus
20:45 Feröer szigetek – Albánia
20:45 Ausztria – Svédország
20:45 Moldova – Lengyelország
20:45 Észtország – Belgium
20:45 Izland – Portugália
20:45 Skócia – Grúzia

2023.09.07. Csütörtök
16:00 Kazahsztán – Finnország
18:00 Litvánia – Montenegró
20:45 Szerbia – Magyarország
20:45 Csehország – Albánia
20:45 Dánia – San Marino
20:45 Franciaország – Írország
20:45 Hollandia – Görögország
20:45 Lengyelország – Feröer szigetek
20:45 Szlovénia – Észak Írország

2023.09.08. Péntek
18:00 Grúzia – Spanyolország
20:45 Bosznia Hercegovina – Liechtenstein
20:45 Horvátország – Lettország
20:45 Ciprus – Skócia
20:45 Luxemburg – Izland
20:45 Szlovákia – Portugália
20:45 Törökország – Örményország

2023.09.09. Szombat
15:00 Azerbajdzsán – Belgium
18:00 Andorra – Fehéroroszország
18:00 Észtország – Svédország
18:00 Ukrajna – Anglia
20:45 Koszovó – Svájc
20:45 Észak Macedónia – Olaszország
20:45 Románia – Izrael

2023.09.10. Vasárnap
15:00 Kazahsztán – Észak Írország
18:00 Montenegró – Bulgária
18:00 Finnország – Dánia
18:00 Feröer szigetek – Moldova
20:45 Litvánia – Szerbia
20:45 Albánia – Lengyelország
20:45 Görögország – Gibraltár
20:45 Írország – Hollandia
20:45 San Marino – Szlovénia

2023.09.11. Hétfő
18:00 Örményország – Horvátország
20:45 Izland – Bosznia Hercegovina
20:45 Lettország – Wales
20:45 Norvégia – Grúzia
20:45 Portugália – Luxemburg
20:45 Szlovákia – Liechtenstein
20:45 Spanyolország – Ciprus

2023.09.12. Kedd
20:45 Belgium – Észtország
20:45 Izrael – Fehéroroszország
20:45 Olaszország – Ukrajna
20:45 Málta – Észak Macedónia
20:45 Románia – Koszovó
20:45 Svédország – Ausztria
20:45 Svájc – Andorra

2023.10.12. Csütörtök
18:00 Lettország – Örményország
20:45 Albánia – Csehország
20:45 Andorra – Koszovó
20:45 Fehéroroszország – Románia
20:45 Horvátország – Törökország
20:45 Ciprus – Norvégia
20:45 Feröer szigetek – Lengyelország
20:45 Izrael – Svájc
20:45 Spanyolország – Skócia

2023.10.13. Péntek
18:00 Észtország – Azerbajdzsán
20:45 Ausztria – Belgium
20:45 Izland – Luxemburg
20:45 Írország – Görögország
20:45 Liechtenstein – Bosznia Hercegovina
20:45 Hollandia – Franciaország
20:45 Portugália – Szlovákia

2023.10.14. Szombat
15:00 Észak Írország – San Marino
15:00 Ukrajna – Észak Macedónia
18:00 Bulgária – Litvánia
18:00 Szlovénia – Finnország
20:45 Magyarország – Szerbia
20:45 Dánia – Kazahsztán
20:45 Olaszország – Málta